Empire Studio

Jesteśmy pracownią projektowania wnętrz. Zajmujemy się tworzeniem przestrzeni dopasowanej do jej właściciela, nawiązującej do obowiązujących trendów, z charakterem i stylem. 

Zespół tworzą architekci z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym wykonywaniu  zarówno projektów aranżacji wnętrz oraz architektury ogólnej.  Poprzez rożnorodność wykonanych projektów  jesteśmy doskonale zorientowani w aktualnych trendach na rynku polskim i światowym.

Posiadamy szerokie spektrum możliwości w zakresie stosowanych rozwiązań i materiałów, co pozwala tworzyć nam wyjątkowe projekty.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dopasować wizję wnętrza do jego pomysłów i upodobań.

 

arch. Milena Polańska

architekt

Pomysłodawca i współzałożyciel Empire Studio. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Praktykę zdobywała studiując we Włoszech oraz pracując zarówno w Polsce i za granicą.  Jej mocną stroną są indutrialne, loftowe wnętrza z surową struktą nowoczesnych przestrzeni.Nie są jej obce wnętrza na wysoki połysk,marmur-złoto i miedź to materiały dodające wnętrzu luksusu i elegancji.

arch. Aleksandra Kuśmierska

architekt

Architekt. Pomysłodawca i współzałożyciel Empire Studio. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Brała udział w licznych konkursach architektoniczno-plastycznych. Specjalizuje się w odważnych wnętrzach z kolorem. Czerwień,zieleń,zółty jako akcenty w projektowanych przez nią przestrzeniach podkreślają spersonalizowany wystrój wnętrza.

Telefon

+48 574 790 767

Email

biuro@empirestudio.pl

Adres

KRAKÓW, ul. Radzikowskiego 94a