Dlaczego my?

Dlaczego My?

Na rynku istnieje wiele biur / projektantów / dekoratorów wnętrz. Czemu uważamy, że wybór nas jest dobrym wyborem.

Jesteśmy z wykształcenia Architektami

Oznacza to, że skończyliśmy 5-letnie studia z Architektury. Mamy też uprawnienia budowlane, co czyni nas pełnoprawnymi projektantami architektury kubaturowej. Aranżacją wnętrz zajęliśmy się w przez przypadek i jak się szybko okazało, stała się naszą pasją. Jesteśmy więc osobami o wiedzy technicznej, budowlanej oraz z zamiłowaniem do pięknych wnętrz. Takie połączenie daje możliwości doradzania Państwu w projektach, zarówno pod względem estetyki, ale również możliwości i opłacalności wykonywania danej zmiany. Swoją wiedzą techniczną chętnie się dzielimy. Od „dekoratorów” czy osób po kilkumiesięcznym kursie wizualizacji czy projektowania wnętrz dzielą nas kilkuletnie studia i praktyka w Architekturze zarówno w Polsce, jak i za granicą

Wnętrza to nasza pasja

Tak jak pisaliśmy wcześniej, studiowaliśmy Architekturę. I choć czasem wykonujemy projekty budowalne, zdecydowanie bardziej wolimy te wnętrzarskie. Aranżacja wnętrz daje nam frajdę. Robimy to z pasji, a nie z poczucia konieczności pracowania w zawodzie. To daje nam przewagę

Wiemy, po co to robimy

Choć dusza artysty drzemie w nas bardzo mocno, wiemy, że finalnie to Państwo będą mieszkać w zaprojektowanych przez nas wnętrzach. Szanujemy to i dlatego pozwalamy Wam zmieniać / ulepszać nasze projekty pod swój gust. Nie obrazimy się, jeśli nawet po wykonaniu przez nas projektu, w przesłanych przez Was zdjęciach zobaczymy zupełnie inne elementy. Cieszymy się, że wspólnie udaje nam się zrobić coś pięknego i funkcjonalnego.

Jesteśmy realistami

W idealnym świecie wszystkie elementy, które wybraliśmy byłby zrealizowane w 100% zgodnie z projektem. Ale wiemy, że w praktyce tak nie jest. Rozumiemy, że właśnie była promocja na lampy, płytka o której rozmawialiśmy wyszła właśnie z kolekcji, koleżanka doradziła, że ona by zrobiła to inaczej. Szanujemy to i wiemy, że wizualizacja to tylko nasz pomysł, w którą stronę chcemy iść, a jeśli na etapie realizacji on się zmieni-nic się nie dzieje!

Opieka nad projektem i Klientem

Choć naszym zadaniem jest skupienie się, aby projekt wyglądał możliwie jak najlepiej, wiemy też że dla Was to czas niezwykle stresujący. Staramy się pomóc jak możemy. Jesteśmy pod telefonem, zawsze można napisać do nas maila i pożalić się na ekipę, czy Panią w salonie z lampami, która była dla Was niemiła. Zależy nam, abyście czuli w nas wsparcie, a nie wroga, który koniecznie chce postawić na swoim.

Poleceni wykonawcy

Podczas 6-letniej pracy w zawodzie mamy już znajomości w każdej branży. Ekipa wykończeniowa, stolarz, szklarz, a może sztukateria czy tapety albo lampy? W każdej z tych dziedzin mamy zaprzyjaźnionych specjalistów, którzy pomogą Wam dobrać odpowiednie elementy i odpowiedzą na wszystkie pytania. Znamy się z nimi już wiele lat, stąd są to nasi znajomi i z czystym sumieniem możemy ich Wam polecić.

Roczna gwarancja

Na elementy, jakie wybraliśmy do projektu, obowiązuje roczna gwarancja. Co to oznacza? Zdajemy sobie sprawę, że od etapu projektu do fizycznego jego wykonania mija zazwyczaj kilka miesięcy, czasem nawet kilkanaście. Jeśli w okresie 12 miesięcy produktu, który był przez nas użyty w projekcie, nie ma już w sprzedaży, spokojnie – znajdziemy Wam zamiennik. Wtedy zajmujemy się tym osobiście, lub prosimy o pomoc naszych najlepszych doradców w tym zakresie!

Nie jesteśmy alfą i omegą

Zdajemy sobie sprawę, że nie możemy znać się na wszystkim. Choć zajęło nam to trochę, aby nauczyć się odpowiadać „nie wiem, sprawdzę lub dopytam” to wiemy, że ma to dla nas szczególną wartość. Jesteśmy Architektami, a nie specjalistami od płytek, fug, klej do tapet i montażu LED. Od tego mamy swoich ludzi, którzy znają się tylko na tym i w tym są najlepsi. Często odsyłamy Was do nich, aby efekt końcowy był jak najlepszy i uważamy to za swój atut.

Słuchamy

Czasami przychodząc do nas macie już swój pomysł na wnętrze. My jesteśmy jedynie potrzebni, aby go zrealizować i dopracować. I nam to nie przeszkadza! Cieszymy się, że jesteście kreatywni, macie wizję i więcej jak ma to wyglądać. Nie chcemy Was na siłę przekonywać. o ile nie chodzi o kwestię techniczną czy funkcjonalną! Jesteśmy dla Was i razem mamy stworzyć wnętrze Waszych marzeń.

Dobra atmosfera

Z naszymi Klientami staramy się przechodzić możliwie szybko „na Ty” (jeżeli tego chcą). Wiemy, że to ułatwia współpracę, zacieśnia więzi. Chcemy pokazać, że „gramy do jednej bramki” i tak samo jak Wam zależy nam, by ta współpraca przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze. Jest nam niezmiernie miło, jeśli wysyłacie nam zdjęcia realizacji (nawet jeśli odbiegają od naszych projektów). Z wieloma Klientami się przyjaźnimy, dzwonimy do siebie i często wracają do nas podczas kolejnych remontów, czy polecają nas swojej rodzinie. To daje nam największą satysfakcję! Jeśli zaprosicie nas na kawę po skończonym remoncie, będzie nam niezmiernie miło!